Landelijke Katholieke Dovendag


Op 11 november 2023 is er een Landelijke Katholieke Dovendag. Het thema is: Thuiskomen in eenheid. Tijd: zaterdag 11 november van 10u tot 16u

Plaats: Sint-Janscentrum, Papenhulst 4, Den Bosch Het wordt een mooie dag met een gevarieerd programma en veel ruimte voor ontmoeting.

 

’s Morgens zal de bisschop van Den Bosch Mgr. De Korte komen om voor te gaan in de heilige Mis. ’s Middags zijn er workshops.  Vier jonge Poolse doven komen vertellen over het katholieke dovenpastoraat in Polen. Ook zijn er workshops over Bijbel in Gebarentaal, de geschiedenis van katholieke doven in Nederland, en katholiek leven. Er zijn natuurlijk ook tolken gebarentaal. Iedereen is welkom! Nadere informatie volgt.

Eigen bijdrage: 10 euro Aanmelden: dovendag@doofenkatholiek.nl Of per post: Katholiek Dovenpastoraat, Parade 11, 5211 KL ‘s-Hertogenbosch

Vriendelijke groet, Werkgroep Geloof en Activiteiten.

 

 Terug gaan