De toekomst van Groningen-Leeuwarden staat in het teken van de durf om los te laten


Praktisch in het geloof staan zonder het ideaal van de kerkelijke leer uit het zicht te verliezen. Dat is het credo van bisschop Ron van den Hout (59). De Brabander heeft bijna zeven jaar na zijn bisschopswijding zijn toekomstvisie voor het bisdom Groningen-Leeuwarden gepubliceerd.

Wanneer je het gebouw van het bisdom Groningen-Leeuwarden binnenstapt via de achterliggende parkeerplaats, valt direct het lage plafond op. De kelderachtige benedenverdieping heeft iets weg van een ondergrondse schuilkerk, waar katholieken bijeenkwamen toen ze nog een minderheid vormden in de maatschappij.

 

Meer informatie en het hele artikel is telezen op katholiek nieuwsblad:

https://www.kn.nl/nieuws/interview/de-toekomst-van-groningen-leeuwarden-staat-in-het-teken-van-de-durf-om-los-te-laten/

 

 

 

 

 Terug gaan