Geachte parochianen,

Naast het vervallen van alle weekendvieringen komen ook alle weekvieringen te vervallen ingaande vanaf vandaag. Het is voor ons allen van belang gehoor te geven aan wat er ook van ons gevraagd wordt om sociale contacten tot een minimum te beperken. 

Uitvaarten, Doopvieringen, toedienen van de Ziekenzalving zullen in besloten kring plaatsvinden.
U wordt zo spoedig mogelijk geïnformeerd hoe we toch op geestelijke wijze samen eucharistie kunnen vieren als parochianen van de Kanaalstreek en op deze wijze en in gebed met elkaar verbonden blijven.
 
Klik hier voor de overweging 'Vertrouwen' en het gebed.

Pastoor Jos Deuling


 

Nieuws

ma, mrt 23, 2020 173
In verband met het Coronavirus zijn alle bijeenkomsten verboden tot 1 juni 2020. Dit houdt in dat er ook geen vieringen in de parochiekerken zijn die toegankelijk zijn voor parochianen. Pastoor...
ma, mrt 23, 2020 50
Vijf jaren parochie Heilig Kruis, parochiedag 7 juni 2020 Geachte parochianen, broeders en zusters in Christus, Dit jaar 2020 vieren we ons vijfjarig jubileum. In het jaar 2015 zijn onze vijf...

Bisdom nieuws