Vakantieviering en afscheid groep 8 St. Antoniusschool Musselkanaal


Vanmiddag 11 juli om 13.15 uur hebben we de vakantieviering gevierd van de St. Antoniusschool te Musselkanaal, in de Antoniuskerk. Ook hebben we afscheid genomen van groep 8, zij gaan allemaal naar het middelbaar onderwijs aan het begin van het nieuwe schooljaar. Groep 8 had mooie gebeden gemaakt met de Juffen en Meesters, een mooi gedicht en een mooi afscheidswoordje. Twee Juffen hebben op een leuke manier het laatste schooljaar van o.a. groep 8 benoemd. Er is de mooie traditie dat de leerlingen van groep 8 een bedeltje cadeau krijgen waarop St. Antonius staat afgebeeld. Hij is o.a. patroonheilige van alle verloren dingen en zaken. De bedeltjes zijn gezegend met wijwater en ook de leerlingen van groep 8, ‘de ‘plaatselijke regenbui onder het dank van Gods huis’. Wij wensen Juffen en Meesters, alle kinderen en in het bijzonder de jongvolwassenen van groep 8 een heel fijne vakantie. Een mooie en goede start in de nieuwe klas en op jullie nieuwe school.

Geloofsgemeenschap H. Antonius van Padua

Pastores

 Terug gaan