Eerste Communie locaties Kopstukken, Musselkanaal en Ter Apel


We gaan binnenkort weer beginnen met de voorbereidingen voor de Eerste H. Communie in april 2023. Omdat het aantal kinderen niet heel groot is, hebben we opnieuw de keuze gemaakt om met een drietal locaties gezamenlijk de voorbereidingen te doen (locaties Kopstukken, Musselkanaal en Ter Apel). Kinderen die in het nieuwe schooljaar in groep 4 en 5 zitten, worden van harte uitgenodigd. De bijeenkomsten zullen om de week op maandagavond van 16.30 tot 17.30 uur in Ter Apel gehouden worden. We starten in november. Voorafgaand aan de bijeenkomsten houden we in oktober een informatieavond voor de ouders.

 

Wilt u uw kind mee laten doen, laat het ons dan weten. U kunt uw opgave mailen naar:

marion-mulder@kpnmail.nl. Opgave graag uiterlijk 18 september.

 

We hopen op een leuke, gezellige voorbereiding op de Eerste Communie.

Wij hebben er zin in!

Pastoor Deuling

Ingrid Eefting

Marion MulderTerug gaan