26 juni parochieviering in Heede


Zondag as. is het zo ver: onze parochieviering in Heede.

De H. Mis begint om 12.00 uur in de Marienkirche en is uiteraard voor iedereen toegankelijk.

U kunt nog mee doen met de wandeling of de fietstocht.

Wilt u mee fietsen?
Om 9.30 uur vertrekt de groep fietsers vanaf de parkeerplaats bij de kerk van Kopstukken, Zandtangerweg 77. Om 9.15 uur staat de koffie klaar.
De tocht duurt ruim anderhalf uur.

Gaat u mee wandelen?
De groep wandelaars vertrekt om 7.30 uur vanaf de parkeerplaats bij vesting Bourtange, Willem Lodewijkstraat 33. De wandeling duurt ongeveer 3,5 uur, en gaat over goed begaanbare wegen. Na de viering zal er een pendelbusje rijden tussen Heede en Bourtange, zodat u niet terug hoeft te lopen naar de auto. Hoewel we vernomen hebben dat sommige wandelaars ook de terugweg te voet zullen afleggen.

We hopen veel mensen, parochianen of mensen buiten de parochie, te kunnen verwelkomen.Terug gaan