sluiting RKBS Heilig Hartschool te Mussel


Ruim 90 jaar is de RKBS Heilig Hartschool in de Kopstukken (Mussel) een begrip. We hebben een mooie school in een prachtig gebouw, centraal gelegen in het dorp. Met pijn in het hart moet ik u mededelen dat onze school met ingang van 1 augustus 2022 gaat sluiten.

We hebben helaas te weinig leerlingen om nog langer te kunnen bestaan. Financieel gezien kan het niet, maar ook onze visie waarin we graag samen leren en ontdekken, kunnen we niet langer uitdragen. Dat heeft ons doen besluiten om de leerlingen op andere locaties in de omgeving onder te brengen, zodat zij het onderwijs kunnen genieten dat ze verdienen.

Lees de uitnodiging in de volgende link:

afscheid RKBS Heilig Hartschool

Update 18-06-2022

Aanvulling van de werkgroep reunie en afscheidsfeest:
14.00 inloop in de school zonder opgave
15.00 – 17.00 reunie in de feesttent met opgave)
16.30 poseren voor de groepsfoto
17.00-19.00 buffet voor degenen die zich hebben opgegeven
20.00-24.00 afscheidsfeest met dj Lars. ( graag zo snel mogelijk opgeven ivm de vergunning en catering)
hhreunie@hotmail.com


Terug gaan