Te voet, op de fiets of per taxi naar Heede.


Op 26 juni vieren we als parochie Heilig Kruis de H. Mis in de Marienkirche van Heede.
Deze viering begint om 12.00 uur.

Nu hebben we verschillende manieren georganiseerd om gezamenlijk naar Heede te reizen:

1. Taxi
Voor mensen die zelf niet meer kunnen rijden hebben we een taxidienst opgezet. Voor info en opgave kunt u contact opnemen met Ben Kaijser: bkaijser51@gmail.com

2. Op de fiets
Om 9.30 uur vertrek vanaf de parkeerplaats van de kerk van Kopstukken, Zandtangerweg 77. Vooraf opgeven is niet nodig. Vanaf 9.15 uur staat de koffie klaar. Onderweg is er een korte stop in de vesting van Bourtange.

3. Te voet
Om 7.30 uur vertrekken we te voet naar Heede, vanaf de parkeerplaats van vesting Bourtange, Willem Lodewijkstraat 33. De wandeltocht neemt ongeveer 3 uur in beslag waardoor we ruim op tijd in Heede zullen zijn voor de viering. Na de viering is er vervoer geregeld terug naar de parkeerplaats in Bourtange. Meer info over deze wandeltocht is te krijgen bij diaken Sander Hof: sjhof@ziggo.nl
Vooraf opgeven is niet nodig. Degenen die er zijn om 7.30 uur lopen mee.

We hopen op een mooie viering en een volle Marienkirche.

IEDEREEN IS VAN HARTE WELKOM!!Terug gaan